top of page

GESTIONAR (PRIMIRE-DISTRIBUIRE MARFA)

Compania angajatoare isi desfasoara activitatea de productie si vanzare / distributie la nivel national in domeniul materialelor de constructii si este prezenta pe piata de peste 20 de ani; asigura cel mai mare stoc din tara pentru categoria sa de produse, oferind peste 500 de este orientata catre introducerea inovatiei inbusiness si in acelasi timp manifesta o preocupare reala fata de angajatii sai.

RESPONSABILITATI

  • Coordonarea echipei din depozit

  • Organizarea activitatii de descare si depozitare

  • Pregătirea comenzilor pentru livrare

  • Asigurarea receptii marfurilor si planificarea acestora pentru depozitare in functie de marimea si locul disponibil pentru depozitare

  • Participa la efectuarea inventarelor periodice

  • Verificarea marfurilor primite cat si a celor date spre livrare (calitativ si cantitativ)

  • Masurarea materialelor si calcularea suprafetelor necesare depozitarii

  • Verficicarea documentelor de receptie a marfii

  • Controlul bunurilor primite, dacă acestea corespund datelor înscrise în actele însoţitoare și identificați viciile aparente;

  • Activitati in aer liber

PROFIL

  • Studii medii sau superioare;

  • Cunostinte tehnice de specialitate reprezinta un avanataj

  • Minim 1 an experienta in receptia-livrarea marfii

  • Bune abilitati de comunicare;

  • Bune abilitati de planificare, coordonare si organizare;

  • Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;

  • Atentie la detalii si calcule (volumetrie)

BENEFICII

  • Pachet salarial complex

  • Al 13-lea salariu

  • Bonuri de masa (valoare 1 bon; 15 RON)

  • Bonus de performanta

  • Bonus de loialitate in companie (pana la 10% din salariul anual de incadrare)

  • Diverse bonuri cu ocazii speciale

  • Abonament medical

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteti CV-ul la office@hrdaily.ro

bottom of page