top of page

GESTIONAR STIVUITORIST

Compania angajatoare este un distribuitor de produse si accesorii exclusiviste, destinate amenajărilor interioare si exterioare (finisaje de interior si exterior, accesorii si produse de iluminat, instalati sanitare,etc)

RESPONSABILITATI

  • Coordonarea echipei din depozit

  • Preluarea comenzilor din online, showroom si a echipei de vanzari B2B

  • Emiterea AWB si pregatire comenzi pentru livrare

  • Organizarea traseului de livrare pentru sofer

  • Asigurarea receptii marfurilor

  • Organizarea activitatii de descare si depozitare

  • Participa la efectuarea inventarelor periodice

  • Verificarea marfurilor primite cat si a celor date spre livrare (calitativ si cantitativ)

  • Verificarea documentelor de receptie a marfii

  • Controlul bunurilor primite, dacă acestea corespund datelor înscrise în actele însoţitoare și identificați viciile aparente;

  • Opereaza pe Stivuitor

PROFIL

  • Studii medii sau superioare;

  • Cunostinte PC si sisteme de operare, ERP

  • Minim 1 an experienta in receptia-livrarea marfii

  • Bune abilitati de comunicare;

  • Bune abilitati de planificare, coordonare si organizare;

  • Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;

  • Atentie la detalii

  • Experienta in lucrul cu Stivuitorul; licenta-prezinta un avantaj

LOCATIE & PROGRAM

Tunari – Soseaua de centura – Green Park L-V: 8:30-17:00 S : 10:00-15:00

BENEFICII

Salariul competitiv Spor de weekend Transport gratuit