top of page

LUCRATOR GESTIONAR

Compania angajatoare este un furnizor de echipamente, accesorii (si service) si materiale, pentru industria de publicitate si decor, cu o prezenta de peste 25 de ani in piata, cu birouri in Cluj si Bucuresti.

Principalele activităţii: Receptia si depozitarea marfii ; pregatirea comenzilor, ambalarea si incarcarea coletelor.

RESPONSABILITATI

• preluarea, receptionarea si aranjarea marfii in depozit

• preluarea comenzilor de livrare si pregatirea acestora

• ambalarea si etichetarea marfii pentru expeditia zilnica

• incarcarea coletelor de marfa la finalul fiecarei zile pentru livrare

• verificarea ocazionala a stocului

• inventarierea de doua ori pe an

PROFIL

• experienţă totală în muncă (min 2 ani)

• experienţă pe un post cu atribuţii similare

• studii medii

• responsabilitate, corectitudine si abilitati de munca in echipa

• atentie la detalii, capacitate de auto-organizare, implicare activa

• cunoştinţe operare PC (avantaj soft tip ERP)

LOCATIE& PROGRAM

Auchan Vitan, sector 3

L- V: 9:00-17:30

PACHET SALARIAL

Salariu competitiv

Tichete de masa 15 ron/zi

Decont transport public

Asigurare medicala privata dupa primul an

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteti CV-ul la office@hrdaily.ro

bottom of page