top of page

MECANIC INTRETINERE ECHIPAMENTE- PRODUCTIE

Obiectivul job-ului este de intretinere si reparare a utilajelor de productie de masti medicale.

RESPONSABILITATI

  • Asigura buna functionare a echipamentelor din zona de fabricatie in care lucreaza;

  • Participa la toate actiunile de mentenanta perventiva si corectiva care se desfasoara in cadrul sectiei de productie;

  • Intelege si respecta procedurile si instructiunile specifice de lucru;

  • Face toate prelevarile, masuratorile si determinarile solicitate la locul de munca;

  • Completeaza toate formularele specifice locului sau de munca;

  • Are o actiune pro-activa alaturi de colegii de echipa in obtinerea produsului conform specificatiei clientilor.

  • studii profesionale sau medii in domeniul mecanic, intretinere si reglare echipamente industriale;

  • are o experienta dе peste 3 ani intr-o unitate dе productie in functii cu responsabilitati reglare/ ajustare, intretinere si reparatii;

  • are cunostinte teoretice si practice in domeniul mecanic, capacitatea dе a invata si intelege proceduri specifice;

  • are abilitati minime in utilizarea calculatorului;

  • cunostinte dе baza dе limba engleza;

  • este o persoana responsabila, corecta;

  • intelege importanta responsabilitatilor care ii sunt atribuite si le abordeaza ca atare, stie sa prioritizeze sarcinile in functie dе importanta lor.

PROGRAM

12/24 12/48

BENEFICII

Salariu fix

Bonuri de masa

Sporuri de noapte, weekend si ore suplimentare