top of page

PROIECTANT SISTEME DE AUTOMATIZARE

Compania angajatoare este un important integrator de sisteme de automatizări în domeniul frigotehnic încă din 1994, cu proiecte in Europa și Orientul Mijlociu.

RESPONSABILITATI

  • Intocmeste ofertele tehnice pe baza cerințelor clienților

  • Executa schemele tablourilor electrice într-un soft specializat

  • Realizeaza programare PLC

  • Ofera asistență PIF

  • Pregateste documentațiile tehnice

  • Urmareste statusul ofertelor și a comenzilor

  • Mentine legătura cu clienții;

PROFIL

  • Cunoștințe superioare de programare PLC;

  • Conostinte superioare proiectare Eplan;

  • Abilități de planificare și coordonare a activității specifice, precum și abilitatea de a

  • stabili contacte cu persoanele din exteriorul companiei, în special cu clienții

  • Abilități bune de comunicare scrisă și orală;

  • Cunoștințe avansate C (EPlaffice, etc.)

  • Abilitatea de a fi orientat către rezultate

  • Educație, calificări și certificări

  • Studii superioare de specialitate, de preferat Automatizari

  • Cunoașterea unei limbi străine;

  • Experiență în proiectarea tablourilor electrice de automatizare și / sau distribuție

  • Experiență în domeniu de minim 2 ani;

  • Permis de conducere categoria B;

  • Disponibilitate pentru deplasări;

BENEFICII

  • Pachet salarial atragator, in functie de exeperinta candidatului

  • Masina de serviciu (dupa primele 6-12 luni in cadrul companiei)

  • Bonus/ tichete de masa/ tichet de Vacanta

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteti CV-ul pe office@hrdaily.ro