PROIECTANT SISTEME DE AUTOMATIZARE

Compania angajatoare este un important integrator de sisteme de automatizări în domeniul frigotehnic încă din 1994, cu proiecte in Europa și Orientul Mijlociu.

RESPONSABILITATI

  • Intocmeste ofertele tehnice pe baza cerințelor clienților

  • Executa schemele tablourilor electrice într-un soft specializat

  • Realizeaza programare PLC

  • Ofera asistență PIF

  • Pregateste documentațiile tehnice

  • Urmareste statusul ofertelor și a comenzilor

  • Mentine legătura cu clienții;

PROFIL

  • Cunoștințe superioare de programare PLC;

  • Conostinte superioare proiectare Eplan;

  • Abilități de planificare și coordonare a activității specifice, precum și abilitatea de a

  • stabili contacte cu persoanele din exteriorul companiei, în special cu clienții

  • Abilități bune de comunicare scrisă și orală;

  • Cunoștințe avansate C (EPlaffice, etc.)

  • Abilitatea de a fi orientat către rezultate

  • Educație, calificări și certificări

  • Studii superioare de specialitate, de preferat Automatizari

  • Cunoașterea unei limbi străine;

  • Experiență în proiectarea tablourilor electrice de automatizare și / sau distribuție

  • Experiență în domeniu de minim 2 ani;

  • Permis de conducere categoria B;

  • Disponibilitate pentru deplasări;

BENEFICII

  • Pachet salarial atragator, in functie de exeperinta candidatului

  • Masina de serviciu (dupa primele 6-12 luni in cadrul companiei)

  • Bonus/ tichete de masa/ tichet de Vacanta

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteti CV-ul pe office@hrdaily.ro