top of page

REPREZENTANT VANZARI - SERVICII DE CURATENIE INDUSTRIALA

Compania angajatoare oferă servicii de curatenie industriala in toata tara. Au o vechime de peste 15 ani in piata si peste 100 de angajati.

RESPONSABILITATI

  • Atingerea target-ului de vânzări anual.

  • Prospectarea activa a potențialilor clienți din industrie (industrial, retail, etc)

  • Dezvoltarea relațiilor in permanenta cu clienții din portofoliul existent.

  • Pregătirea ofertelor care presupun cotații de preturi, termene de plata, etc

  • Foarte bune abilități de vânzare și negociere

  • Îmbunătățirea competentelor necesare in activitatea zilnica precum si dezvoltarea profesionala individuala

PROFIL

  • Experiență in vânzări B2B de min 5 ani

  • Experiență in vânzări către industrie- reprezintă un avantaj

  • Buna abilitați de comunicare interpersonală, claritate exprimare scris si verbal

  • Negociere si influenta

  • Orientare către rezultate

  • Etica

  • Buna capacitate de organizare si prioritizare

  • Operare PC: Word, Excel, Outlook

  • Permis de conducere cat. B

  • Disponibilitate de deplasare pe teren- BV, SB, TM, CJ, AB, MS, PH, B, DB, AG si alte zone daca este cazul

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteti CV-ul la office@hrdaily.ro

bottom of page