top of page

TEHNICIENI ELECTRONISTI- TM, CJ, SB, IS

Compania angajatoare este un important distribuitor de aparate de joc si servicii slot machines, jackpots, solutii multiplayer, etc. cu prezenta in peste 80 de tari si o vechime de peste 20 de ani in piata din Romania.

Postul presupune deplasare in orasul de provenineta (Timisoara/ Cluj/ Sibiu/ Iasi) si pe o o arie de 100 km in jurul orasului.

Activitati de mentenanta echipamente cazino.

RESPONSABILITATI

  • prestarea de munca de teren in Bucuresti si in tara ce presupune interventii hardware si software asupra echipamentelor comercializate, precum si intretinerea acestora, in conformitate cu instructiunile si procedurile de lucru.

  • mentenanta tehnica periodica prin recunoasterea si schimbarea pieselor defecte ;

  • dezasamblarea pieselor vechi si asamblarea pieselor noi ;

  • configurarea, testarea si verificarea jocurilor instalate ;

  • service, depanare si intretinere aparatura si echipamente comercializate ;

  • mentinerea unei relatii profesionale cu partenerii companiei.

PROFIL

  • studii tehnice / inginerie absolvite ;

  • pasiune si cunostinte solide in domeniul tehnic - electronic ;

  • dispus pentru deplasari in tara ;

  • permis auto obligatoriu - categoria B ;

  • limba engleza - nivel conversational ;

  • peste 1 an experiență în IT Hardware, Inginerie, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni, Telecomunicatii

  • punctual, responsabil, sincer, cu spirit de echipa, organizat

  • dexteritate.

BENEFICII

  • Salariu atractiv si competitiv;

  • Bonusuri in functie de performanta, din luna a IV-a

  • Asigurare medicala Regina Maria

  • Activitati de teambuilding si petreceri in cadrul echipei;

  • Mediu de lucru placut si relaxant.

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteți CV-ul la office@hrdaily.ro