top of page

TINICHIGII- CONDUCTE INDUSTRIALE- PLOIESTI

Compania angajatoare este specializata pe constructii civile si industriale, face parte dintr-un grup de firme, cu prezenta la nivel international, de peste 40 de ani. Sunt specializati in izolatii termice si criogenice, hidroizolatii, izolatii fonice, protectie la foc si anticorozive, etc

RESPONSABILITATI

  • Prelucreaza, fixeaza si repara parti din foi de tabla si produse din foi din otel galvanizat, cupru, aluminiu si alte metale,

  • Taie foile de tabla la dimensiunile specificate in schite, indoaie tabla, o ranforseaza, o gaureste, o asambleaza, o rasuceste si o sudeaza cu alte parti componente intr-un ansamblu.

  • Prelucreaza elementele de constructie, cum sunt carlige, stresini, jgheaburi etc. manere, usi; repara vasele din tabla, fixeaza si repara tabla care intra in compozitia zidariei, corniselor, balcoanelor, tevilor, cosurilor etc.

  • Asambleaza si repara jgheaburile de acoperis, burlanele si coturile, si tabla de toate dimensiunile care se utilizeaza in diferitele proiecte.

  • Lucreaza tabla de toate tipurile folosita la fatadele cladirilor.

  • Fixeaza si repara suprafetele din tabla de pe orice fel si repara produsele din cositor care au destinatie artistica si de stilizare in constructii (cum sunt cazane, guri de burlan, tevi), conform schitelor sau sa fixeze elementele originale.

  • Prelucreaza, fixeaza si repara tabla, utilizand scule si diverse masinarii, in forme speciale (piramida, con, cupola etc.).

  • Studii medii - absolvent de scoala profesionala sau calificare in domeniu (inclusiv calificare de tinichigiu auto).

  • Acceptam si persoane necalificate care vor un loc de munca de lunga durata.

  • Experienta pe un post similar prezinta un avantaj

  • Citirea planurilor constructiei, capabil sa lucreze la inaltime

  • Permis auto cat. B- avantaj

  • Disponibilitatea la plecari in tara

BENEFICII

  • Pachet salarial competitiv

  • Cazare daca este nevoie de relocare

  • Prime de sarbatori

  • Diurna