top of page

ASISTENT MEDICAL GENERALIST- DEBUTANT

Căutăm tineri absolventi ai scolii postliceale de Asistenti Medicali pentru poziția de Asistent Medical Generalist. Daca esti o persoană empatica, cu excelente abilitati de comunicare, orientata catre nevoia pacientului, responsabila, organizata si deschisa la a te dezvolta, te asteptam in echipa noastra.

Job-ul este in cadrul unei clinici private specializata pe Dermatologie.

RESPONSABILITATI

  • Pregateste cabinetele medicale cu tipizatele si consumabilele medicale necesare desfasurarii consultatiei;

  • Pregateste pacientul pentru interventia medicala

  • Pregateste instrumentarul, aparatura necesara si asista medicul pe durata interventiilor si procedurilor medicale

  • Recolteaza probe pentru diverse analize medicale;

  • Efectueaza proceduri medicale si tratamente la recomandarea medicului;

  • Sterilizeaza instrumentele si a materialele,

  • Asigurara conditii igienico-sanitare generale la locul de munca, precum si asigurarea conditiilor necesare desfasurarii tratamentelor si recoltarilor.

PROFIL

  • Studii de specialitate

  • Autorizatie libera practica si asigurare malpraxis – documente valabile;

  • Experienta minima in specialitate;

  • Limba engleza - nivel mediu;

  • Cunostinte MS Office - nivel mediu;

  • Persoana pozitiva cu excelente abilitati de comunicare si empatie, orientata spre nevoile pacientului, responsabila, organizata.

Program & Locatie

L-V: In ture de 8 ore,

Tura 1: 7:30- 16:00/ Tura 2: 13:00- 21:30

S: 9:00 – 17:30 prin rotatie ( 1 Sâmbătă la 4 saptamani, cu recuperarea in timpul saptamanii) Locatie

2 minute depărtare de statia de metrou Piata Victoriei

Pachet salarial

1850 RON NET /luna (primele 3 luni)

1850 RON NET+ 150 RON NET /luna (din a IV- a luna)

Bonuri de masa cu valoare 15 lei, din a IV-a luna

O consultatie gratuita/luna

50% reducere-cazuri medicale

20% reducere- estetica

Pentru a aplica la acest job, va invitam sa ne trimittei CV-ul la office@hrdaily.ro