top of page

CONSULTANT ERP

Compania angajatoare are o prezenta in piata de peste 15 ani, ofera solutii complete de tip: ERP, ERP BI, ERP WMS, programe de getiune, program de contabilitate, programe de service auto, programe de salarii si mijloace fixe.

RESPONSABILITATI

  • Implementare soft.

  • Suport tehnic si/sau operational.

  • Configurarea aplicatiei conform cerintelor clientului. Testarea aplicatiei in vederea depistarii bug-urilor.

  • Preluarea și rezolvarea online a solicitărilor de asistență tehnică de la utilizatori.

  • Configurarea și adaptarea rapoartelor cerute de către utilizatori.

  • Asigurarea unei instruiri corespunzătoare a utilizatorilor.

  • Asigură implementarea soluțiilor remote: analiză preliminară, configurare, training

PROFIL

  • Experienta in ERP Systems si SQL

  • Orientare catre client si rezultate

  • Bune abilitati de comunicare

  • Team Player