top of page

MANAGER SHOWROOM

Compania angajatoare este un distribuitor de produse si accesorii exclusiviste, destinate amenajărilor interioare si exterioare (finisaje de interior si exterior, accesorii si produse de iluminat, instalati sanitare,etc)

RESPONSABILITATI

  • Gestioneaza activitatatea din showroom si asigura tot suportul necesar colegilor (instruire, motivare, feedback, crearea unui climat sanatos de lucru din punct de vedere interpersonal)

  • Asigura respectarea procedurilor, prin exemplul personal in primul rand si se implica in activitatile din showroom

  • Mentine legatura cu clientii B2B (arhitecti, dezvoltatori, etc) atat in showroom cat si pe email/ telefonic

  • Mentine legatura cu depozitul, departamentul de contabilitate, transport, etc

  • Se ocupa de partea administrativa din Showroom (contabilitate, arhivare documente, etc)

  • Preia comenzi si le ransmite catre depozit

  • Bune cunoștințe de lucru in sistemele de operare ale companiei si Microsoft Office

  • Emite documentele aferente necesare derularii tranzacțiilor

  • Se ocupa de receptia marfii si aranjarea ei in showroom

  • Participa la inventar si la etichetarea produselor

PROFIL

  • Experienta anterioara in cadrul unui showroom (sau intr-o locatie cu functionalitate comparabila responabilitati in domeniul vanzari (B2B)

  • Experienta anterioara in vanzarea produselor de iluminat/ interactiune cu Designeri, Arhitectiu, Dezvoltatori- reprezinta un avantaj

  • Excelente abilitati de interactiune interpersonala: empatie, asertivitate, capacitate de a oferi feedback, de a gestiona situatii delicate si sensibile)

  • Bune abillitati de planificare si organizare

  • Cunostinte de operare casa de marcat, inchideri de zi, contracte, etc

  • Persoana organizata, disciplinata, corecta

  • Bune cunostinte de operare calculator: Excel, Outlook, Word, navigare Internet

  • Limba engleza – reprezinta un avantaj

LOCATIE & PROGRAM

Stefan Cel Mare (3 minute Metrou Obor) L-V : 10:00-19:00 S/D : 10:00-15:00 prin rotatie (2 Weekend-uri/luna)

BENEFICII

Salariu competitiv Spor de weekend Bonus trimestrial (3% din incasari/echipa)

Pentru a aplica la acest job va invitam sa trimiteti CV-ul la office@hrdaily.ro

bottom of page