PROJECT MANAGER- IMPLEMENTARE - ECHIPE CURATENIE- TOATA TARA

Pentru clientul nostru, un important furnizor de servicii profesionale de curatenie industriala, cautam un Project manager pentru noile proiecte.

O persoana cu bune abilitati de organizare si relationare cu clienti si angajati. Dispusa la deplasari/ relocari periodice in diferite zone ale tarii.

De preferat, localizata in zona de centru a tarii (AB, SB, BV).

Obiectivul postului presupune formarea si implementarea noilor echipe de curatenie la client, pregatirea acestora pana la stadiul de operational, mai apoi predarea intregului proiect catre Projectul Manager zonal.

RESPONSABILITATI

  • Sustinerea interviurilor cu viitori angajati;

  • Efectuarea notelor de comanda in platforma interna, pentru necesarul de consumabile si utilaje;

  • Asigurarea respectarii de către proiect a documentelor contractuale, a managementului calitatii si a sistemelor de sanatate si securitate;

  • Planifica activitatile proiectului in vederea desfasurarii acestora conform termenelor prevazute;

  • Comunicarea si construirea unor relatii puternice cu clientii;

PROFIL

  • Absolvent de studii superioare:

  • Experienta de minimum 6 luni in domenii precum: curatenie industriala/ facility/ property management;- reprezinta avantaj

  • Experienta in managementul unei echipe;

  • Cunostinte ale pachetului MS Office (Word, Excel )- nivel mediu/ avansat;

  • Abilitatea de a gestiona, simultan, mai multe proiecte în același timp;

  • Competente de organizare si planificare;

  • Permis de conducere categoria B.

  • Disponibilitatea de deplasare saptamanala in diferite localitatii ale tarii, cu preponderenta zonele SB, BV, PH, B, TM, CJ.

BENEFICII

  • Pachet salarial atragator

  • Tichete de masa 30 lei/ tichet / diurna 50 lei/zi

  • Abonament servicii medicale- Regina Maria

  • Prime de sarbatori

  • Crestere salariala anuala

  • Masina de serviciu, telefon, laptop, imprimanta

Pentru a aplica la acest job, va invitam sa ne trimittei CV-ul la adresa de email office@hrdaily.ro