top of page

REPREZENTAT VANZARI IN SHOWROOM

Compania angajatoare isi desfasoara activitatea de productie si vanzare / distributie la nivel national in domeniul materialelor de constructii (pentru amenajari exterioare si interioare) si este prezenta pe piata de peste 20 de ani; asigura cel mai mare stoc din tara pentru

categoria sa de produse, oferind peste 500 de modele.

Compania detine si un showroom spatios si frumos amenajat in Bucuresti

Pozele din anunt reprezinta showroom-ul in care va lucra persoana angajata pe acest rol.

Compania este orientata catre introducerea inovatiei in business si in acelasi timp manifesta o preocupare reala fata de angajatii sai.

RESPONSABILITATI

  • Preia vizitatorii / clientii din showroom si le ofera suport privind identificarea celor mai potrivite produse / solutii pentru nevolile lor

  • Dezvolta relatii pozitive si de durata cu vizitatorii / clientii showroom-ului

  • Invata si se actualizeaza privind produsele companiei precum si privitor la oferta pietei si trend-urile in amenajari spatii exterioare si interioare

  • Invata si cunoaste modalitatile de lucru in sistemele de operare ale companiei

  • Ofera suport procesul de ofertare pentru clienti

  • Emite documentele aferente necesare derularii tranzactiilor

PROFIL

  • Studii universitare absolvite

  • Experienta anterioara in domeniul vanzarilor / client service (de tip retail / showroom)

  • Orientare catre client, empatie

  • Bune abilitati de comunicare eficienta: ascultare activa, intelegere nevoi, exprimare clara a ideilor, asertivitate, bune manière

  • Capacitate de lucru cu cifre si informatii despre produse

  • Adaptabilitate, capacitate si disponibilitate de a invata lucruri noi si a se acomoda la schimbare

  • Responsabilitate, atentie la detalii

  • Abilitati de lucrul in echipa

  • Cunostinte de limba engleza – nivel intermediar

BENEFICII

  • Salariu competitiv

  • Bonuri de masa,

  • Bonus de perfromanta

LOCATIE & PRROGRAM

Pipera (metrou Aurel Vlaicu)

L - V 10:00 - 19:00

S 08:30 - 16:30 prin rotatie (1/ 2 Sambete/ luna) urmatoarea Luni este libera